Hakkımızda

 Konteyner Kabin Prefabrik Ev Prefabrik Konut Çelik Konteyner Sat1l1k konteyner, 0kinci El Konteyner, 2.El Konteyner, Deprem Konteyneri, Ofis, ^antiye, Wc konteyner, ÇELİK KONTEYNER hertürlü konteyner imalatı ve satışı yapmaktadır.Fiatlarımızı ve kalitemizi yerinde görerek değerlendire bilirsiniz. İstediğiniz özellik ve ebatlarda konteyner siparişi verebilirsiniz. ÇELİK KONTEYNER işinin uzmanı ve güvenilir bir konteyner imalatçısıdır. Bizim için öncelikli olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. KONTEYNER BİZİM İŞİMİZ!!! ÇELİK KONTEYNERişinin ehli ve deneyimli kadrosuyla farklı ebat ve özelliklerde konteynerler imal edip uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. İDDAA EDİYORUZ EN KALİTELİ VE EN UCUZ KONTEYNER FİYATLARI BİZDE !

ÇELİK KONTEYNER 2006 yılından beri siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve birikimle sizleri memnun etmek için şimdi daha donanımlıyız.

ÇELİK KONTEYNER olarak Konteyner gelişen teknolojiden yararlanarak daha kaliteli ürünler yaparak müşterileri memnuniyetini artrmayı hedeflemekteyiz.

Daima profesyonelliği hedefleyen ÇELİK KONTEYNER bugüne kadar kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet verdi. Bundan sonrda bu hizmetini sürdürmeye devam edecektir.

ÇELİK KONTEYNER firması olarak web sitemizle de sizlerin hizmetindeyiz. Ürünlerimizi sitemizden inceleyebilir, sipariş verebilir veya iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçerek istediğiniz konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

KONTEYNER BİZİM İŞİMİZ!!!

VİZYONUMUZ

ÇELİK KONTEYNER sektörünün en eski en köklü firmalarından biridir. Her türlü konteynerin yani sıra sizin isteklerinize uygun konteyner, ofis, şantiye, wc ve düş konteyner imalatı ve satışı da yapıyoruz.